שיטות הסרת שיער

שלושה דברים שצריך לדעת לפני שעושים טיפול הסרת שיער לצמיתות בלייזר.
לפני שנרשמים לטיפולים יקרים של הסרת שיער בלייזר, כדאי לקרוא את העובדות הבאות על מנת להחליט אם טיפול הסרת שיער לצמיתות בלייזר מתאים לך.
מה הוא מעומד טוב להסרת שיער לצמיתות בלייזר?
טיפולי הסרת שיער בלייזר עובדים טוב יותר עם אנשים כהה שיער ועור בהיר. ישנם מכשירים מתאימים לבעלי שיער בהיר ועור כהה, אבל הם לא תמיד עובדים טוב.
איך זה עובד?
לייזר עובד בצורה שהוא הורס את שורש השיער.
מתי השיער נושר?
השיער נושר 10-14 יום לאחר הניתוח.
אנשים שחיפשו ביטוי זה חיפשו גם: הסרת שיער לצמיתות, הסרת שער, השרת שיער, הסרת שיער אינפרא, הסרת שיער בשעווה.

שיטת הסרת שיער בגילוח.

מכל שיטות הסרת שיער גילוח היא השיטה הנפוצה ביותר וקרוב לוודאי הכי ותיקה. למעשה רובם משתמשים בשעווה חלק מהזמן, חלקם גברים וחלקם נשים. זוהי השיטה הפשוטה והזולה ביותר להסרת שיער גוף וכן השיטה הכי זמנית מכולן.
לגבר שמגלח, בין עם מכונה חשמלית או באמצעות תער, הם ידעו שקרוב לוודאי הם יצטרכו לבצע זאת כל יום, במידה והם רוצים מראה חלק. לרוב הגברים גילוח מוגבל לאזורי הפנים בלבד אבל ישנה אופנה חדשה של הסרת שיער מאזורים אחרים של הגוף.
לנשים, גילוח היא שיטה שפוטה של הסרת שיער מיותר ממקומות כמו רגליים, מתחת לידים ובקו הביקיני. גילוח עבור נשים הוא בדרך כלל ברגליים, ובדרך כלל לא צריך לבצע הסרת שיער לרגליים לעיתים קרובות, אולם נשים מדווחות כי הן מגלחות רגליים כל כמה ימים.
יש אמיתה ישנה שגילוח שיער גורם לשיער לגדול עבה יותר. בדרך כלל זה לא המקרה. השיער רק נראה כגודל כך לאחר גילוח.

שיטת הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא שיטה חדשה של הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר היא שיטת הסרת שיער שטוענת לתוצאות יותר מוחלטות להסרת שיער. ישנם מספר מרפאות רב של הסרת שיער בלייזר בישראל.
מכונות הסרת שיער בלייזר עובדות על ידי שימוש בתדירויות שונות של לייזר כדי להרוס את שורש השיער. התהליך עובד כי קרן הלייזר ממוקדת בהרס שורש השיער. קרן הלייזר מחממת את האזור שהורס את השורש בלי אפקטים נוספים. בדרך כלל יהיה צורך במספר טיפולים חוזרים על מנת לקבל עור חלק.
הטיפול עצמו יקר, אבל לעומת טיפולים אחרים להסרת שיער זו שיטה המחזיקה מעמד הכי הרבה והכי משתלמת כספית. זוהי גם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר להסרת שיער היום.
הסרת שיער בלייזר לא חפה מסיבוכים. יש להשתמש בטכנולוגיית קרן לייזר עדכנית שנבחרה בקפידה וכוילה לסוג העור שלך ולסוג השיער שלך. מכונות הסרת שיער בלייזר מתקדמות עם השנים ונהיו יותר יעילות לסוגי עור ושיער שונים. אם נמאס לך להשתמש בטכניקות מיושנות להסרת שיער אז כדאי שתבדוק הסרת שיער בלייזר.