הגדלת חזה להרגשה טובה יותר

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים מגדילות את החזה שלהן באמצעות ניתוחים פלסטיים, וכיום ניתן לומר כי ניתוח הגדל חזה הוא אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר שמתבצעים בארץ ובעולם. נשים רבות רואות את החזה שלהן כאחד האיברים המשמעותיים ביותר שיש להן בגוף, ואותה הגדלת חזה היא למעשה מהלך שנראה לנשים הללו כטבעי, על מנת שיוכלו להרגיש טוב יותר עם הנשיות שלהן, עם המראה שלהן. לאורך השנים חלחלה לה התפיסה כי נשים עם חזה גדול הן נשים חושניות יותר, יפות יותר, ומבחינת הגברים גם הגדלת חזה היא עניין שיש לקבל אותו בברכה, משום שמרבית הגברים ישמחו לראות נשים עם חזה גדול. במקרה של ניתוח הגדלת חזה, שני הצדדים יוצאים מרוצים.

ניתוח הגדלת חזה עם סיליקון

בעבר נהוג היה לחשוב ששתלי הסיליקון שמשתילים באותו ניתוח הגדלת חזה לנשים היה מסוכן ולא יציב, וקרו מקרים שבהם השתלים לא החזיקו מעמד ואף דלפו. כיום מדובר על חומרים איכותיים הרבה יותר, עם יכולות עמידות מרשימות מאוד. שתלי הסיליקון שמחדירים בזמן הליך של הגדלת חזה הם יציבים וחזקים, ולא ניתנים לשחיקה בשום מצב שהוא. גם אם החומרים היו עדיין ברמה הקודמת, כנראה ונשים עדיין היו מבקשת להגדיל את החזה שלהן, אך מכיוון שאיכות הסיליקון השתפרה פלאים, כאשר מדברים על בטיחות, כאן גם יש מקום להרגיש נוחות מירבית.

ניתוח הגדלת חזה – ניתוח לכל דבר

למרות שמדובר בהליך קוסמטי ואסתטי, עדיין ניתוח הגדלת חזה הוא הליך כירורגי שבו המנתח מבצע חתכים בגוף, דרכם הוא מכניס את השתלים. ניתן להשתמש בכמה שיטות להחדרת השתלים, כמו דרך חתכים בבית השחי, או בקפל שבין השד לבטן, וגם חתך סביב הפטמה יכול להיות אופטימאלי. לאחר הניתוח ישנה תקופת החלמה של מספר ימים ראשוניים ולאחריהם מספר שבועות שבמהלכם השתלים נקלטים, הנפיחות יורדת, והחזה מקבל את התצורה הרצויה. ישנם סוגים רבים של שתלים, בעלי צורות שונות, וניתן להגדיל את החזה לכל צורה שנראית למטופלת, אך גם דעתו של הרופא חשובה.

הגדלת חזה והביטחון העצמי

לאורך השנים נשים רבות התבטאו לאור ההליך הכירורגי שעברו, ומבחינתן הגדלת החזה הייתה צעד מאוד נכון וחיובי לטובת קבלת הגוף שלהן בצורה החדשה שלו. במידה ואישה חושבת שהגוף שלה אינו מושלם משום שהחזה לא פרופורציונאלי, לא סימטרי או שפשוט היא רוצה חזה גדול יותר, היא יכולה להתייעץ עם רופא מומחה ולקבל תוכנית מסודרת להגדלת החזה.